PL EN

Ekologicznie na parkingu eVend przy Hotelu Scandic

Parking przy hotelu Scandic we Wrocławiu, zarządzany przez spółkę eVend, został wyposażony w terminal służący do ładowania pojazdów elektrycznych. Stacja zlokalizowana jest na parkingu hotelowym, na poziomie minus jeden.

Stacja działa w ramach Wrocławskiego Systemu Ładowania Pojazdów Elektrycznych (WSŁPE). System adresowany jest do kierowców wszystkich pojazdów elektrycznych jak samochody, seagway, skutery czy rowery.

Terminal wyposażony jest w 3 gniazda. Dwa z nich są typu CEE7-Schuko 230V/16 A, natomiast trzecie jest gniazdem trójfazowym, przeznaczonym do ładowania samochodów elektrycznych zgodnie ze standardem IEC 62196 firmy Mennekes 230/400 V/32A. Terminal obsługiwany jest za pomocą kart zbliżeniowych, zarejestrowanych w systemie.

Przystąpienie do WSŁPE jest bezpłatne. Użytkownik po zarejestrowaniu się na stronie www.galactico.pl otrzyma drogą pocztową indywidualną, dostępową kartę zbliżeniową. Każdy terminal działający w ramach Galactico.pl jest wyposażony w odpowiedni czytnik. Dzięki temu użytkownicy będą mieli możliwość ładowania pojazdów także poza granicami miasta. W najbliższym czasie zarejestrowane osoby otrzymają możliwość wyszukiwania oraz rezerwowania odpowiednich stacji poprzez stronę internetową lub za pomocą specjalnej aplikacji zainstalowanej na urządzeniu typu smartphone. Urządzenia wyposażone w funkcję GPS same pokierują użytkownika do najbliższej stacji ładowania.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z PARKINGU EVEND i STACJI ŁADOWANIA POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH przy Hotelu Scandic, ul. Piłsudskiego 49/57 we Wrocławiu.

powrót

eVend © 2012